Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRESUBIN ORIGINAL FIBRE - fara aroma-FARMA43-1MAI

Număr anunț
DA22874255
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
19.04.2019 09:58
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.