Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de igiena pt. CSC Sf. Andrei Ploiesti (Ref. 1442)

Număr anunț
DA22878665
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.124 RON
Valoare atribuită
2.124 RON
Data publicării
19.04.2019 13:06
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.124 RON

din 2.124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.