Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lant Oregon 325-18'',Cap trimmy T45 M12,Fir trimmy2,4mmx180m Oregon,Ulei 2timpi Husqvarna-10,0l,Carb
- Număr anunț
- DA22873011
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 32353100-3 · Discuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.029,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.029,88 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:07
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.029,88 RON
din 4.029,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro