Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Audit codificare DRG - conform contract nr. 6082/17.04.2019
- Număr anunț
- DA22876713
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- palas cristinel (CUI 38625899)
- Cod CPV
- 72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:38
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro