Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de obtinere autorizatii de desfiintare imobile existente in culoarul de expropiere
- Număr anunț
- DA22854748
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- Daniela Cioponea Birou Individual de Arhitectura (CUI 22717341)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.435,23 RON
- Valoare finală
- 110.000 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 12:08
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.