Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB PVC O 250*6,2 6 ml SN 4
- Număr anunț
- DA22861133
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
- Furnizor / câștigător
- COMMETCAR SA (CUI 1068780)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,55 RON
- Valoare atribuită
- 665,55 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 08:52
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,55 RON
din 665,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro