Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie ambreiaj Tractor Belarus 1221 inclusiv piese

Număr anunț
DA22880298
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SUCEAVA (CUI RO3221146)
Furnizor / câștigător
TEHAGROPIESE SRL (CUI RO34474858)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.642,02 RON
Valoare atribuită
3.642,02 RON
Data publicării
19.04.2019 14:51
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.642,02 RON

din 3.642,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.