Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lada transport trombocite Transporter BlueLine 20 SI Geanta transport sange 16L

Număr anunț
DA22867148
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
SAPACO 2000 SA (CUI RO12358950)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.944 RON
Valoare atribuită
5.944 RON
Data publicării
18.04.2019 12:52
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.944 RON

din 5.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.