Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare articole de birotică și papetărie

Număr anunț
DA22881185
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SEBIS (CUI 3518954)
Furnizor / câștigător
TAPTAKA GROUP S.R.L. (CUI 26678687)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.539,42 RON
Valoare atribuită
2.539,42 RON
Data publicării
20.04.2019 09:12
Termen limită
26.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.539,42 RON

din 2.539,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.