Ofertă acceptată Cumpărare directă

pACHET BECURI ECONOMICE 20w SI 36w

Număr anunț
DA22882196
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,40 RON
Valoare atribuită
420,40 RON
Data publicării
22.04.2019 09:01
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,40 RON

din 420,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.