Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole unica folosinta
- Număr anunț
- DA22868697
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
- Furnizor / câștigător
- POMADRA SRL (CUI RO22750380)
- Cod CPV
- 39222110-8 · Cutite si farfurii de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480,20 RON
- Valoare atribuită
- 480,20 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 13:55
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480,20 RON
din 480,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro