Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADV1071820 Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice
- Număr anunț
- DA22885562
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.440 RON
- Valoare atribuită
- 5.440 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 11:26
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.440 RON
din 5.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro