Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET CONFIGURARE IMPRIMANTA/SCANNER DE RETEA
- Număr anunț
- DA22849230
- Autoritate contractantă
- Comuna Lelesti (CUI 4898738)
- Furnizor / câștigător
- NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
- Cod CPV
- 50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640 RON
- Valoare finală
- 640 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 18:38
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.