Ofertă acceptată Cumpărare directă

SENZOR FLUX SPIROLOG, SET 5 BUCATI

Număr anunț
DA22888001
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,60 RON
Valoare atribuită
426,60 RON
Data publicării
22.04.2019 13:14
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,60 RON

din 426,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.