Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELISA – T4 Free/ Free T4, x96
- Număr anunț
- DA22884373
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219 RON
- Valoare atribuită
- 219 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 10:38
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219 RON
din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro