Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX366 Fir polipropilena 3/0, L=75cm, ac 26,2mm, 1/2 cerc rotund
- Număr anunț
- DA22881816
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162 RON
- Valoare atribuită
- 162 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 08:36
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162 RON
din 162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro