Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mustar de masa

Număr anunț
DA22883571
Autoritate contractantă
CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
15871250-1 · Mustar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,40 RON
Valoare atribuită
59,40 RON
Data publicării
22.04.2019 10:05
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,40 RON

din 59,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.