Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap biblioraft;birou 81x50x69;dulapior 42x52x63;birou 120x74x60;

Număr anunț
DA22879686
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
MOBKRAFT COM SRL (CUI 34300207)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675 RON
Valoare atribuită
2.675 RON
Data publicării
19.04.2019 14:00
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675 RON

din 2.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.