Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROD NEUTRU PREGELUIT U.F.CU CABLU TIP VALLEYLAB BIPOLAR/MONOPOLAR CU UN PIN 7820W/V SI 7805w/v

Număr anunț
DA22875488
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare atribuită
2.960 RON
Data publicării
19.04.2019 10:47
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960 RON

din 2.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.