- Număr anunț
- DA22868806
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,31 RON
- Valoare atribuită
- 441,31 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 14:00
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441,31 RON
din 441,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro