Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA FS 311+ACCESORII

Număr anunț
DA22862573
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
NICOLE TIM SRL (CUI 24584179)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275,63 RON
Valoare atribuită
2.275,63 RON
Data publicării
18.04.2019 09:54
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.275,63 RON

din 2.275,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.