Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale sanitare
- Număr anunț
- DA22889072
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA GORJ (CUI 4448059)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,78 RON
- Valoare atribuită
- 476,78 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:00
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476,78 RON
din 476,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro