Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA22882736
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII TULCEA (CUI 13590817)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.127,96 RON
Valoare atribuită
5.127,96 RON
Data publicării
22.04.2019 09:28
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.127,96 RON

din 5.127,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.