Ofertă refuzată Cumpărare directă

PIX PENSAN TRIBALL

Număr anunț
DA22880351
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,15 RON
Valoare finală
164,15 RON
Data publicării
19.04.2019 14:57
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.