- Număr anunț
- DA22879166
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR BUZAU (CUI 4299712)
- Furnizor / câștigător
- DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,76 RON
- Valoare atribuită
- 418,76 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:29
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
418,76 RON
din 418,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro