Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1074009 Hartie Xerox AbsoluT Paper 80g/m2 cutie rosie, banda ingusta

Număr anunț
DA22872009
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.102,86 RON
Valoare atribuită
4.102,86 RON
Data publicării
19.04.2019 07:51
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.102,86 RON

din 4.102,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.