Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar produs legislativ LEX EXPERT - pentru retea locala

Număr anunț
DA22889898
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
22.04.2019 14:34
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.