Ofertă refuzată Cumpărare directă

BUJIE VW PASSAT

Număr anunț
DA22889548
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34312200-9 · Bujii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191 RON
Valoare finală
191 RON
Data publicării
22.04.2019 14:19
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.