Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti Polirom 2
- Număr anunț
- DA22887566
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,54 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 12:54
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.523,54 RON
din 1.523,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro