Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti Polirom 1

Număr anunț
DA22887136
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596,62 RON
Valoare atribuită
3.596,62 RON
Data publicării
22.04.2019 12:34
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.596,62 RON

din 3.596,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.