Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,9% sub estimat
Abonament lunar produs legislativ LEX EXPERT - pentru un calculator monopost ;Abonament lunar produs
- Număr anunț
- DA22885547
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.232 RON
- Valoare atribuită
- 3.896 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 11:25
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.896 RON
din 4.232 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 336 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.