Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament produs legislativ LEX EXPERT
- Număr anunț
- DA22884312
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02576 Bucuresti (CUI 4283961)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 10:36
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro