Ofertă acceptată Cumpărare directă

Standarde calitatea apei, puritatea aerului

Număr anunț
DA22878274
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,74 RON
Valoare atribuită
684,74 RON
Data publicării
19.04.2019 12:47
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,74 RON

din 684,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.