Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oala inox cu capac inox, 10 litri
- Număr anunț
- DA22877017
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,46 RON
- Valoare atribuită
- 336,46 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:51
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,46 RON
din 336,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro