Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Switch Cisco Managed CSB SG500-28 28-PORT GIGABIT
- Număr anunț
- DA22879047
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.833,93 RON
- Valoare finală
- 1.833,93 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:24
- Data finalizării
- 22.04.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.