Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de comunicatie pentru garaje

Număr anunț
DA22871849
Autoritate contractantă
S.C. SERVICIUL TRANSPORT VOLUNTARI S.A. (CUI RO14685770)
Furnizor / câștigător
KAPSCH CARRIERCOM ROMANIA SRL (CUI RO13083490)
Cod CPV
32423000-4 · Noduri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
18.04.2019 22:37
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.