Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intretinere si reparatii calculatoare,imprimante si retea.
- Număr anunț
- DA22888057
- Autoritate contractantă
- COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.640 RON
- Valoare atribuită
- 7.640 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 13:16
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.640 RON
din 7.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro