Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acumulatori auto

Număr anunț
DA22885001
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
PATRICE INTERNATIONAL SRL (CUI 13819261)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.835 RON
Valoare finală
42.835 RON
Data publicării
22.04.2019 11:04
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.