Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție licențe Abbyy FineReader 14 Standard / standalone / ESD, GOV, AB-10956

Număr anunț
DA22884156
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48313000-5 · Pachete software de recunoastere optica a caracterelor (OCR) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.391,50 RON
Valoare atribuită
6.391,50 RON
Data publicării
22.04.2019 10:29
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.391,50 RON

din 6.391,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.