Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid-State Drive (SSD) CRUCIAL MX500, 250GB, 2.5”

Număr anunț
DA22883782
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,89 RON
Valoare atribuită
221,89 RON
Data publicării
22.04.2019 10:13
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,89 RON

din 221,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.