Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent pentru pardoseli, Practic Automatic, pentru spalare cu masina .

Număr anunț
DA22882906
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Furnizor / câștigător
CHEMIX SRL (CUI RO5329498)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
22.04.2019 09:35
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.