Ofertă refuzată Cumpărare directă

BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX 1M 60 TEPI si Adeziv suprafete Mamut Glue

Număr anunț
DA22849456
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,97 RON
Valoare finală
130,97 RON
Data publicării
17.04.2019 07:48
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.