Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziţie echipamente A0: Multifuncțional – 1 buc., Laptop – 3 buc., Video- CONFORM ANUNT ADV1070871
- Număr anunț
- DA22885142
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.194 RON
- Valoare atribuită
- 20.194 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 11:10
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.194 RON
din 20.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro