Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse toner pentru imprimante

Număr anunț
DA22881888
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CIUCURENCU TULCEA (CUI 25867190)
Furnizor / câștigător
BUYER EXPERT SRL (CUI 26719930)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.112 RON
Valoare atribuită
3.112 RON
Data publicării
22.04.2019 08:41
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.112 RON

din 3.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.