Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MLT-D204E-c cartus toner negru compatibil Samsung pt -M4075FR+MLT-D116L-ccartus toner negru c M2675F
- Număr anunț
- DA22852287
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546 RON
- Valoare atribuită
- 546 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 10:23
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
546 RON
din 546 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro