Ofertă refuzată Cumpărare directă

TONER BIZHUB C224 C/M/Y/K si hartie imprimanta xerox

Număr anunț
DA22849226
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,55 RON
Valoare finală
713,55 RON
Data publicării
16.04.2019 18:33
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.