Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII ELECTRICE INTERIOARE ANEXA BISERICA SFANTUL GHEORGHE

Număr anunț
DA22881172
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
IACOB COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35812302)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.204 RON
Valoare atribuită
11.204 RON
Data publicării
20.04.2019 07:37
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.204 RON

din 11.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.