Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAVAJ CIVIC 20*10*6CM GRI (10mp/palet;50buc/mp)

Număr anunț
DA22882730
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
TERMOCONSTRUCT SRL (CUI RO22208720)
Cod CPV
44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.828 RON
Valoare atribuită
3.828 RON
Data publicării
22.04.2019 09:27
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.828 RON

din 3.828 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.