Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM VIDEO DE SUPRAVEGHERE

Număr anunț
DA22887897
Autoritate contractantă
COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
Furnizor / câștigător
LJF TOTALSERV S.R.L. (CUI 39328071)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930 RON
Valoare atribuită
1.930 RON
Data publicării
22.04.2019 13:08
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930 RON

din 1.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.