Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem supraveghere video

Număr anunț
DA22885859
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN ALEXANDRU BRATESCU-VOINESTI (CUI 28939312)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.832,78 RON
Valoare atribuită
1.832,78 RON
Data publicării
22.04.2019 11:37
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.832,78 RON

din 1.832,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.